Siemaneczko co tam u Was? Dzisiejszy wpis będzie o nietolerancji z którą dość często się niestety spotykamy.
Mianowicie co dzisiaj zauważyłam?Ludzie bardzo patrzą na wygląd zewnętrzny człowieka,a przecież to nie jest najważniejsze, przynajmniej nie dla mnie,a dla Was? Wygląd kiedyś przeminie,a charakter zostanie, nie mówię,że nie trzeba też chociaż troszeczkę o siebie dbać,ale nie obsesyjnie.Chodzi też o nie tolerancje dla ludzi innego koloru skóry? Dlaczego większość osób ich nie toleruje?:( Przecież to tylko kolor :( Tak samo jeśli chodzi o nietolerancje osób, które są innej orientacji,a co to za różnica czy jesteś bi czy hetero czy też homo. Każdy ma przecież prawo do miłości,prawda? Uważam, że ludzie w dzisiejszych czasach są dość nietolerancyjni,a Wy jakie macie zdanie na ten temat? Piszcie śmiało :) To by było na tyle! Miłego wieczorku :)
Pozdrawiam Ania:)
everything is possible
sobota, 28 marca 2015
piątek, 27 marca 2015
takkkkk...Wytrwaliśmy do piątku!
Witam Was:)
Mamy już piątek i bardzo fajnie,strasznie się cieszę, w końcu się wyśpię, bo w tym tygodniu było strasznie dużo pracy było praktycznie codziennie zajęcia od 7, potem do domu i znów dodatkowe zajęcia,ale czego się nie robi,aby być mądrym. Niestety dzisiaj u mnie brzydka jest pogoda, zimno,ponuro,ale ponoć według telewizora, który z pewnością prawdę nam powie, jutro ma być słoneczko juppi hahh:> Jako takich planów na jutro nie mam,ale idę na urodzinki kolegi i mam nadzieję,że będzie fajniutka impreza, a w niedziele no to pewnie kościół i chciałabym iść na rolki,ale to już zależy pogody. A co tam ogólnie u Was, macie jakieś planiki na weekendzik? Dzisiejszy post będzie w miarę krótki, bo nie mam weny twórczej w końcu piątek, to myśleć się nie chce i czytać dużo Wam pewnie też nie :D Więc to by było na tyle!
Udanego weekendu:)
hahah czemu mnie to śmieszy?xD
No dobrze to tyle :) PAPAPA:***
Mamy już piątek i bardzo fajnie,strasznie się cieszę, w końcu się wyśpię, bo w tym tygodniu było strasznie dużo pracy było praktycznie codziennie zajęcia od 7, potem do domu i znów dodatkowe zajęcia,ale czego się nie robi,aby być mądrym. Niestety dzisiaj u mnie brzydka jest pogoda, zimno,ponuro,ale ponoć według telewizora, który z pewnością prawdę nam powie, jutro ma być słoneczko juppi hahh:> Jako takich planów na jutro nie mam,ale idę na urodzinki kolegi i mam nadzieję,że będzie fajniutka impreza, a w niedziele no to pewnie kościół i chciałabym iść na rolki,ale to już zależy pogody. A co tam ogólnie u Was, macie jakieś planiki na weekendzik? Dzisiejszy post będzie w miarę krótki, bo nie mam weny twórczej w końcu piątek, to myśleć się nie chce i czytać dużo Wam pewnie też nie :D Więc to by było na tyle!
Udanego weekendu:)
hahah czemu mnie to śmieszy?xD
No dobrze to tyle :) PAPAPA:***
sobota, 21 marca 2015
Już wiosna!
Witam !
Siemaneczko mamy juz sobotę ,weekend,ale co najważniejsze nareszcie oficjalnie 21 marca pierwszy dzień WIOSNY pora obudzić się z zimowego snu!! Nawet nie wiecie jak się cieszę.Już coraz bliżej wakacje, Wielkanoc, dni coraz dłuższe, coraz cieplej, więc czego chcieć więcej? Mam także postanowienia wiosenne między innymi zamierzam częściej biegać systematycznie, bo jak na razie to biegam z trzy cztery razy w tygodniu a zamierzam biegać codziennie, kolejnym postanowieniem jest nauka, zamierzam się bardziej przyłożyć do lekcji, jak to wyjdzie sama nw,ale mam nadzieje , że jakoś w tym wytrwam,chociaż 2 miesiące. Mam jeszcze inne pomysły na wiosnę,ale to takie tam no wiecie.... A Wy macie jakieś plany postanowienia ? Jeśli tak to napiszcie jakie, a może jakieś plany na weekend, bo ja to idę za 3 godzinki na pizze ze znajomymi, a potem do kina na disco polo :D
No to chyba tyle nie są to jakieś ambitne plany, ale jest sobota trzeba trochę odpocząć,a co?
No dobrze teraz będę już kończyć,bo ładna pogoda to pójdę pobiegać i realizować swoje postanowieni.
PS. Dzisiaj jest dzień wagarowicz kto idzie na wagary w sobotę...?:P
No dobra papa udanego i zajebistego weekendu Wam życzę!
Do Zobaczenia niedługo!<33
Tak będę biegać:D
Oooo , ale pyszności.... <3
Pozdrawiam Was Ania:)
Siemaneczko mamy juz sobotę ,weekend,ale co najważniejsze nareszcie oficjalnie 21 marca pierwszy dzień WIOSNY pora obudzić się z zimowego snu!! Nawet nie wiecie jak się cieszę.Już coraz bliżej wakacje, Wielkanoc, dni coraz dłuższe, coraz cieplej, więc czego chcieć więcej? Mam także postanowienia wiosenne między innymi zamierzam częściej biegać systematycznie, bo jak na razie to biegam z trzy cztery razy w tygodniu a zamierzam biegać codziennie, kolejnym postanowieniem jest nauka, zamierzam się bardziej przyłożyć do lekcji, jak to wyjdzie sama nw,ale mam nadzieje , że jakoś w tym wytrwam,chociaż 2 miesiące. Mam jeszcze inne pomysły na wiosnę,ale to takie tam no wiecie.... A Wy macie jakieś plany postanowienia ? Jeśli tak to napiszcie jakie, a może jakieś plany na weekend, bo ja to idę za 3 godzinki na pizze ze znajomymi, a potem do kina na disco polo :D
No to chyba tyle nie są to jakieś ambitne plany, ale jest sobota trzeba trochę odpocząć,a co?
No dobrze teraz będę już kończyć,bo ładna pogoda to pójdę pobiegać i realizować swoje postanowieni.
PS. Dzisiaj jest dzień wagarowicz kto idzie na wagary w sobotę...?:P
No dobra papa udanego i zajebistego weekendu Wam życzę!
Do Zobaczenia niedługo!<33
Tak będę biegać:D
Oooo , ale pyszności.... <3
Pozdrawiam Was Ania:)
czwartek, 19 marca 2015
Witam Wszystkich
Siemaneczko!
To może tak na dobry początek przestawię się ?
Mam na imię Ania i postanowiłam założyć bloga. Już od dawna chciałam to zrobić,ale ciągle to przekładałam i przekładałam,bo nigdy nie było czasu aż do teraz. Dzisiaj wróciłam dość szybko ze szkoły,więc miałam chwilkę,aby to zrobić.Sama dokładnie nie wiem o czym będzie ten blog, bo chciałabym, aby każdy znalazł tu coś odpowiedniego dla siebie, możemy też zrobić tak,że za każdym razem jak pojawi się nowy post to będziecie wpisywać pod nim komentarze co chcecie w kolejnym i co Wam się podoba, bądź nie, chciałabym go prowadzić wspólnie z Wami,ponieważ myślę ze jest to dość ciekawy pomysł. Na bloga będę starała się wchodzić systematycznie, ale wiadomo,że nie zawsze się to uda. Dokładnie nie powiem Wam co ile będę tu pisać, więc będzie to niespodzianka, ale myślę,że raz w tygodniu, o ile dam radę.
A tak z innej beczki to dzisiaj już czwartek, jeszcze tylko jutro piątek i weekendu początek!
Super co nie ? Macie jakieś plany na ten weekendy, bo ja mam zamiar pójść na długi spacer ze znajomymi, bo nie wiem jak u Was,ale u mnie jest idealna pogoda na takie wyjście :) W końcu już w sobotę kalendarzowa wiosna:) Kto się cieszy, bo ja bardzo. Niedługo będzie Wielkanoc potem tylko 3 miesiące może nawet krócej i WAKACJE<3 Czego chcieć więcej?
Myślę,że to by było na tyle.
Do zobaczenia niedługo.
Ps. JEŚLI WY TAKŻE MACIE BLOGA TO PODAJCIE GO W KOMENTARZACH CHĘTNIE WEJDĘ I POCZYTAM!
Pa Pa szybkiego końca pracy życzę jutro i szkoły :)
To może tak na dobry początek przestawię się ?
Mam na imię Ania i postanowiłam założyć bloga. Już od dawna chciałam to zrobić,ale ciągle to przekładałam i przekładałam,bo nigdy nie było czasu aż do teraz. Dzisiaj wróciłam dość szybko ze szkoły,więc miałam chwilkę,aby to zrobić.Sama dokładnie nie wiem o czym będzie ten blog, bo chciałabym, aby każdy znalazł tu coś odpowiedniego dla siebie, możemy też zrobić tak,że za każdym razem jak pojawi się nowy post to będziecie wpisywać pod nim komentarze co chcecie w kolejnym i co Wam się podoba, bądź nie, chciałabym go prowadzić wspólnie z Wami,ponieważ myślę ze jest to dość ciekawy pomysł. Na bloga będę starała się wchodzić systematycznie, ale wiadomo,że nie zawsze się to uda. Dokładnie nie powiem Wam co ile będę tu pisać, więc będzie to niespodzianka, ale myślę,że raz w tygodniu, o ile dam radę.
A tak z innej beczki to dzisiaj już czwartek, jeszcze tylko jutro piątek i weekendu początek!
Super co nie ? Macie jakieś plany na ten weekendy, bo ja mam zamiar pójść na długi spacer ze znajomymi, bo nie wiem jak u Was,ale u mnie jest idealna pogoda na takie wyjście :) W końcu już w sobotę kalendarzowa wiosna:) Kto się cieszy, bo ja bardzo. Niedługo będzie Wielkanoc potem tylko 3 miesiące może nawet krócej i WAKACJE<3 Czego chcieć więcej?
Myślę,że to by było na tyle.
Do zobaczenia niedługo.
Ps. JEŚLI WY TAKŻE MACIE BLOGA TO PODAJCIE GO W KOMENTARZACH CHĘTNIE WEJDĘ I POCZYTAM!
Pa Pa szybkiego końca pracy życzę jutro i szkoły :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)










