sobota, 21 marca 2015

Już wiosna!

                                                                   Witam !
Siemaneczko mamy juz sobotę ,weekend,ale co najważniejsze nareszcie oficjalnie 21 marca pierwszy dzień WIOSNY pora obudzić się z zimowego snu!! Nawet nie wiecie jak się cieszę.Już coraz bliżej wakacje, Wielkanoc, dni coraz dłuższe, coraz cieplej, więc czego chcieć więcej? Mam także postanowienia wiosenne między innymi zamierzam częściej biegać systematycznie, bo jak na razie to biegam z trzy cztery razy w tygodniu a zamierzam biegać codziennie, kolejnym postanowieniem jest nauka, zamierzam się bardziej przyłożyć do lekcji, jak to wyjdzie sama nw,ale mam nadzieje , że jakoś  w tym wytrwam,chociaż 2 miesiące. Mam jeszcze inne pomysły na wiosnę,ale to takie tam no wiecie.... A Wy macie jakieś plany postanowienia ? Jeśli tak to napiszcie jakie, a może jakieś plany na weekend, bo ja to idę za 3 godzinki  na pizze ze znajomymi, a potem do kina na disco polo :D
No to chyba tyle nie są to jakieś ambitne plany, ale jest sobota trzeba trochę odpocząć,a co?
No dobrze teraz będę już kończyć,bo ładna pogoda to pójdę pobiegać i realizować swoje postanowieni.

PS. Dzisiaj jest dzień wagarowicz kto idzie na wagary w sobotę...?:P
No dobra papa udanego i zajebistego weekendu Wam życzę!
Do Zobaczenia niedługo!<33










                                                     Tak będę biegać:D



                                          Oooo , ale pyszności.... <3


                                                                                    Pozdrawiam Was Ania:)
                                                                                                                             



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz