czwartek, 19 marca 2015

Witam Wszystkich

                                                 Siemaneczko!

                          To może tak na dobry początek przestawię się ?

Mam na imię Ania i postanowiłam założyć bloga. Już od dawna chciałam to zrobić,ale ciągle to przekładałam i przekładałam,bo nigdy nie było czasu aż do teraz. Dzisiaj wróciłam dość szybko ze szkoły,więc miałam chwilkę,aby to zrobić.Sama dokładnie nie wiem o czym będzie ten blog, bo chciałabym, aby każdy znalazł tu  coś odpowiedniego dla siebie, możemy też zrobić tak,że za każdym razem jak pojawi się nowy post to będziecie wpisywać pod nim komentarze co chcecie w kolejnym i co Wam się podoba, bądź nie, chciałabym go prowadzić wspólnie z Wami,ponieważ myślę ze jest to dość ciekawy pomysł.  Na bloga będę starała się wchodzić systematycznie, ale wiadomo,że nie zawsze się  to uda. Dokładnie nie powiem Wam co ile będę tu pisać, więc będzie to niespodzianka, ale myślę,że raz w tygodniu, o ile dam radę.
A tak z innej beczki to dzisiaj już czwartek, jeszcze tylko jutro piątek i weekendu początek!
Super co nie ? Macie jakieś plany na ten weekendy, bo ja mam zamiar pójść na długi spacer ze znajomymi, bo nie wiem jak u Was,ale u mnie jest idealna pogoda na takie wyjście :) W końcu już w sobotę kalendarzowa wiosna:) Kto się cieszy, bo ja bardzo. Niedługo będzie Wielkanoc potem tylko 3 miesiące może nawet krócej i WAKACJE<3 Czego chcieć więcej?
Myślę,że to by było na tyle.

                                                                                                Do zobaczenia niedługo.

Ps. JEŚLI WY TAKŻE MACIE BLOGA TO PODAJCIE GO  W KOMENTARZACH CHĘTNIE WEJDĘ I POCZYTAM!
                                             Pa Pa szybkiego końca pracy życzę jutro i szkoły :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz