Siemaneczko co tam u Was? Dzisiejszy wpis będzie o nietolerancji z którą dość często się niestety spotykamy.
Mianowicie co dzisiaj zauważyłam?Ludzie bardzo patrzą na wygląd zewnętrzny człowieka,a przecież to nie jest najważniejsze, przynajmniej nie dla mnie,a dla Was? Wygląd kiedyś przeminie,a charakter zostanie, nie mówię,że nie trzeba też chociaż troszeczkę o siebie dbać,ale nie obsesyjnie.Chodzi też o nie tolerancje dla ludzi innego koloru skóry? Dlaczego większość osób ich nie toleruje?:( Przecież to tylko kolor :( Tak samo jeśli chodzi o nietolerancje osób, które są innej orientacji,a co to za różnica czy jesteś bi czy hetero czy też homo. Każdy ma przecież prawo do miłości,prawda? Uważam, że ludzie w dzisiejszych czasach są dość nietolerancyjni,a Wy jakie macie zdanie na ten temat? Piszcie śmiało :) To by było na tyle! Miłego wieczorku :)
Pozdrawiam Ania:)






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz