piątek, 27 marca 2015

takkkkk...Wytrwaliśmy do piątku!

Witam Was:)
Mamy już piątek i bardzo  fajnie,strasznie się cieszę, w końcu się wyśpię, bo w tym tygodniu było strasznie dużo pracy było praktycznie codziennie zajęcia od 7, potem do domu i znów dodatkowe zajęcia,ale czego się nie robi,aby być mądrym. Niestety dzisiaj u mnie brzydka jest pogoda, zimno,ponuro,ale ponoć według telewizora, który z pewnością prawdę nam powie, jutro ma być słoneczko juppi hahh:> Jako takich planów na jutro nie mam,ale idę na urodzinki kolegi i mam nadzieję,że będzie fajniutka impreza, a w niedziele no to pewnie kościół i chciałabym iść na rolki,ale to już zależy pogody. A co tam ogólnie u Was, macie jakieś planiki na weekendzik? Dzisiejszy post będzie w miarę krótki, bo nie mam weny twórczej w końcu piątek, to myśleć się nie chce i czytać dużo Wam pewnie też nie  :D Więc to by było na tyle!
Udanego weekendu:)



                                                           hahah czemu mnie to śmieszy?xD

                                                                      No dobrze to tyle :) PAPAPA:***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz